نمایندگی تعمیر ایکس باکس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

راه اندازی مجدد ایکس باکس. حتی یک ایکس باکس وان، یکی از پیشرفته‌ترین کنسول‌های بازی که تاکنون ساخته شده است، می‌تواند اشکالات خود را تجربه کند. اگر Xbox شما خیلی کند کار می کند، مشکل پاسخ یا اتصال دارد، یا هر گونه اشکال دیگری را تجربه می کند، معمولاً بهترین کار این است که آن را خاموش کرده و دوباره روشن کنید. اجرای چرخه برق که ایکس باکس وان را مجدداً راه اندازی می کند، نرم افزار را نیز بازنشانی می کند و معمولاً هر گونه اشکالی را که بر روی بازی تأثیر می گذارد برطرف می کند. خاموش کردن سیستم همچنین ایده خوبی در پایان هر جلسه بازی است، حتی اگر سیستم بدون خطا کار کند، زیرا باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و به کنسول اجازه استراحت می دهد.

راه اندازی مجدد ایکس باکس

نحوه راه اندازی مجدد ایکس باکس وان در کنسول

برای اجرای یک چرخه برق سریع که حداکثر در عرض چند دقیقه شما را به بازی باز می‌گرداند، می‌توانید از یکی از دو فرآیند زیر استفاده کنید.

  1. دکمه Xbox را در سمت راست جلوی کنسول فشار داده و رها کنید، سپس از کنترلر برای پیمایش در راهنمای ظاهر شده استفاده کنید.
  2. «System»، سپس «Settings»، سپس «Restart console» و در نهایت «Restart» را انتخاب کنید.

نحوه راه اندازی مجدد ایکس باکس وان روی کنترلر

  1. دکمه Xbox را روی کنترلر نگه دارید تا منوی “Power Center” ظاهر شود.
  2. گزینه Restart console و سپس Restart را انتخاب کنید.

 نحوه خاموش کردن ایکس باکس وان

اگر می‌خواهید ایکس باکس وان خود را به طور کامل خاموش کنید، یا اگر روش‌های راه‌اندازی مجدد بالا کار نمی‌کنند (مخصوصاً اگر سیستم منجمد به نظر می‌رسد)، خاموش شدن کامل بهتر عمل می‌کند.

این مطلب را از دست ندهید   صفحه رادیویی Xbox 360 Slim

با چرخه فیزیکی روشن و خاموش کردن برق شروع کنید، و اگر با این کار مشکلات حل نشد، آن را تکرار کنید، این بار نیز منبع تغذیه را به طور کامل قطع کنید.

  1. دکمه Xbox در جلوی کنسول را به مدت 10 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا سیستم خاموش شود.
  2. یک لحظه صبر کنید، سپس با استفاده از دکمه Xbox روی کنسول یا روی یک کنترل، آن را دوباره روشن کنید.

اگر مشکلات همچنان ادامه داشت، همان خاموش کردن دستی را که در بالا نشان داده شده است انجام دهید، اما این بار پس از خاموش شدن کابل برق سیستم را جدا کنید. کابل را حداقل به مدت 10 ثانیه دوباره وصل نکنید، زیرا این امکان را برای تنظیم مجدد کاملتر فراهم می کند.

پیشنهاد مطالعه: نحوه اتصال هدفون بلوتوث به ایکس باکس وان

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =