نمایندگی تعمیر ایکس باکس

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

بررسی Xbox Series X

در تاریخ 10 نوامبر سال 2020، مایکروسافت Xbox Series X را به جهان عرضه خواهد کرد و بدون شک میلیون ها نفر پیش از این سفارشات Xbox Series X و خواهر و برادرش، Xbox Series S. را رها کرده اند.، هر سایت مهم فناوری و بازی با داشتن زمان عملی بی سابقه ای با این کنسول، امروز بررسی Xbox Series X و S خود را ارسال می کند. من در این مرحله چندین سال در این کنفرانس بوده ام و هرگز سازنده ای را سراغ ندارم که سخت افزارهای آزمایشی را خیلی زودتر از تاریخ خیابان به بیرون بفرستد، که مطمئناً درجه ای از اعتماد به نفس را به همراه دارد. آیا این اعتماد به نفس تضمین شده است؟ در این بخش، ما قصد داریم به سخت افزار و طراحی، قابلیت های آن به عنوان یک کنسول بازی و همچنین یک قسمت اصلی از سیستم سرگرمی شما بپردازیم.

بررسی Xbox Series X: مشخصات، سخت افزار و طراحی

هنگامی که اولین بار طراحی Xbox Series X آشکار شد، مردم بلافاصله از اندازه ظاهری آن شوکه شدند. چندی نگذشته بود که فهمیدیم که پلی استیشن 5، رقابت اصلی Xbox Series X، دارای حجم مشابهی است. واقعیت ترمودینامیک در حال رسیدن به طراحی کنسول است. همانطور که رایانه های شخصی به طور فزاینده ای انرژی را افزایش می دهند، فاکتور شکل کنسول ها نیز تغییر می یابد تا از فناوری خنک کننده لازم برخوردار باشد.

با این حساب، یافتن نقص در طراحی تصویری Xbox Series X دشوار است، مگر اینکه بخواهید آن را صاف قرار دهید، یعنی. واضح است که این کنسول ابتدا به صورت عمودی و با نمایه ای طراحی شده است که حداقل از لحاظ سطحی شبیه بلندگوهای هوشمند مدرن و برج های کامپکت کامپیوتر است. این طراحی ضمن اینکه غیرقابل انکار بودن Xbox است، به راحتی آشنا است.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش ارتقای عملکرد بازی XBOX ONE

مایکروسافت برای پیکربندی افقی خود هیچ امتیازی کسب نمی کند، که ممکن است بسیاری در جستجوی آن باشند. پای ناخوشایند موجود در پایه هنگام قرار گرفتن در معرض فقط وحشتناک به نظر می رسد، گویی کنسول از بین رفته است. این حداقل با عملکرد کوچک، با پاهای کوچکی که باعث می شود صفحه پهلو روی سطح هرچه قرار گرفته است، خراشیده نشود.

بررسی Xbox Series X: ویژگی ها و سیستم عامل

Xbox Series X حداقل در مورد ویژگی ها داستان سود و زیان است. روی کاغذ، این یک نسل کاملاً جدید است، اما واقعیت پیچیده تر است. Xbox Series S و X دارای یک سیستم عامل با Xbox One هستند و Xbox One 2013 یک پیشنهاد کاملا متفاوت از آنچه امروز داریم است.

واقعیت این است که برای طرفداران ایکس باکس مدرسه قدیمی به عنوان مرکز سیستم سرگرمی شما، Xbox Series S و X بسیاری از ویژگی های این ویژگی را حذف می کند. عبور از HDMI همراه با IR Blaster از بین رفته است. این بدان معنی است که Xbox Series S و X نمی تواند تلویزیون / کابل شما را برای گشت و گذار در کانال ها بدون تغییر سیگنال های سخت افزاری یکپارچه کنترل کند.

برنامه OneGuide TV به طور کامل حذف شده است و شاید به طرز عجیبی حتی توانایی پخش 3D Blu-Ray نیز از بین رفته باشد. به طور معمول، مایکروسافت کم استفاده را دلیل اصلی خود برای حذف ویژگی ها عنوان می کند. انصافاً، به نظر می رسد این روند مطمئناً نشان می دهد که بیننده به طور فزاینده ای به سمت برنامه هایی مانند Netflix و Disney + می رود، زیرا تماشاگران تلویزیون های کابلی و تلویزیون کابلی کاهش می یابد. هنوز هم، اگر سیستم سرگرمی خود را بر اساس ویژگی های Xbox One ایجاد کنید، ممکن است بدانید که این موارد از بین رفته است.

این مطلب را از دست ندهید   پانل پایین Xbox 360

Xbox Series S و X هنوز یک گیرنده IR دارند، به این معنی که شما هنوز هم می توانید از کنترل از راه دور رسانه مانند PDP Talon برای کنترل برنامه ها استفاده کنید. اگر تلویزیون مدرنی دارید که از دستورات HDMI-CEC پشتیبانی می کند، حتی می توانید از آن راه دورها برای کنترل تنظیمات خود نیز استفاده کنید. تمام توصیه های ما برای بهترین تلویزیون ها برای Xbox Series X به طور کلی از HDMI-CEC، در کنار تلویزیون های مدرن بعد از حدود سال 2017 استفاده می کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =